Skip to content

Rock

9 thoughts on “ Adelina Ismajli - Adelina Ismajli (Cassette)

  1. Adelina Ismajli është një këngtare dhe aktore nga Kosova, dhe një prej këngëtareve më të suksesshme në Kosovë, ku përveç kësaj njihët edhe në vëndët e tjera shqipëtare si: Shqipëri, Maqedoni, dhe Mal të zi. Ajo ka filluar të këndoj qysh në moshën fëmijërore.
  2. Jun 07,  · Adelina Ismaili - Jetoj se të dua (Official Video) - Duration: ZICO Company , views. 50+ videos Play all Mix - Adelina Ismaili - .
  3. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Ismajli e ka mike të afërt deputeten e PDK-së, Blerta Deliun dhe e admiron shumë atë. Ato u njohën që nga koha e studimeve, por rrugët iu ndanë, megjithatë miqësia e tyre mbeti e njejta si para shumë vitesh.
  4. Dec 16,  · Adelina Ismaili - Nje vit e shtat dite (Official Video) - Duration: ZICO Company , views. 50+ videos Play all Mix - Adelina Ismaili - Shko YouTube; Adelina Ismajli - Ushtarit tim (Official video) - Duration: .
  5. Labels: Adelina Thaqi and Visar Rexhepi MPEG-4 is a standard used primarily to compress audio and video (AV) digital data. Introduced in late , it is the designation for a group of audio and video coding standards and related technology agreed upon by the ISO/IEC Moving Picture Experts Group (MPEG).
  6. Aug 04,  · Adelina Ismaili & Zanfina - Dy Motra nje frajer (RTK Party) ESTRADA SHQIPTARE. IBRAHIM TATLISES dhe ADELINA ISMAJLI - Live Kosovo (Pristina) ESTRADA SHQIPTARE. Zanfina Ismajli - Lamtumir. film-shqip. Zanfina Ismajli - Shpirti im. film-shqip. Zanfina Ismajli - Vone eshte per lutje.
  7. Aug 25,  · Adelina Ismajli Nuk ngec (Nata 1 Kenga Magjike ) Lady Ks. ADELINA ISMAJLI - QKA TE BEJE. Faruk Ibrahimi. Adelina Emini & Sokol Latifi - Po te jemi bashke ne te dy. dardhania. ADELINA ISMAILI - Dy Akrepat. ESTRADA SHQIPTARE. Adelina Ismaili - Dy akrepat (Official video) ESTRADA SHQIPTARE.
  8. View the profiles of people named Adelina Ismaili. Join Facebook to connect with Adelina Ismaili and others you may know. Facebook gives people the power.

Leave a Comment

© 2019 tatergecilmafanlabeahercornbusti.co • Powered by