Skip to content

Classic Rock

9 thoughts on “ O Sa Të Dua Skam Guxim - Emira Morina - Me Premto... (Cassette)

  1. Te dua shum √, Faenza. 9 mijë pëlqime. OBJEKTIVI.. Ne kete faqe do mund te lexoni tatergecilmafanlabeahercornbusti.coinfoe. cdo gje rreth Dashuris.. Shpresojm te kenaqeni ne shoqerin ton:).
  2. O a e din sa shum te dua? A e din? A e din? Pa ty jeten nuk e dua A e din? A e din? [2x:] Une ta fala zemren ti ma fale shpirtin do te dua zemra ime sa t'kam jeten jeten time Do te dua zemra ime deri sa t'kam jeten jeten time Ra-da-da-da-da bota ime je o ketrushja ime te kam me kimet.
  3. Dua që ta dijë se unë nuk doja ta lija vetëm, se për mua është bekim që jam nëna e tij. I kam lënë në një zarf një pjesë të flokëve të mira para se të bëja kimioterapinë e parë. Dua që ai të ruajë diçka nga unë, ndoshta një kujtim që s’do ta harrojë kurrë”-përfundon rrëfimin vajza vjeçare.
  4. Mos më keqkuptoni, i dua shumë fëmijët e mi dhe do të bëja çdo gjë për ta, por dua më shumë tim shoq. Sa herë që ua them këtë gjë nënave të tjera nuk mund të mos vë re shikimet dhe qëndrimet e tyre të vëngërta, të cilat cilat thonë haptaz “ti nuk je nënë e mirë”.
  5. Re: nese ke nje zemer me thuaj te dua nese ke nje fjal me thuaj te dua-- niki, 09/17/05 Sat Re: Re te dua shum -- emirja, 08/01/05 Mon nese ke nje zemer ndaje bashk me mua ne se ke nje fjal me thuaj te dua -- faton mehmeti tonito, 09/06/05 Tue.
  6. Në të kundërt mësohet se indeksi i çmimeve të qirave ka shënuar rritje, të nisur që nga tremujori i tretë i vitit Ekspertët e tregut pohojnë se çmimet e banesave po bien prej fluksit të lartë të objekteve të reja të banimit që po kryehen në Tiranë. Dhjetëra blloqe të mëdha banimi po ndërtohen në të gjithë Tiranën duke bërë që çmimi banesave të vihet nën.
  7. “I dua shumë ata që janë në gjendje të buzëqeshin në vështirësi, që mund të mbledhin forcë nga shqetësimi dhe të rriten me guxim përmes reflektimit. Është puna e mendjeve të vogla që të tkurren, por ata zemra e të cilëve është e vendosur dhe ndërgjegjja e të cilëve miraton sjelljen e tyre, i ndjekin parimet e tyre deri në vdekje”.
  8. Mar 18,  · E Ta Dish Sa Shum Te Dua Gjithnje Vetem ti.. Nuk e di pse por me kapu nje tmerr kur degjova ate proposimin e tij, edhe pse e dija qe .
  9. Arshiva me e madhe e Muzikes Shqipe, tek ne mund te ndegjoni ose shkarkoni mbi 25, kenge shqip te gjitha koherave dhe zhandreve, mp3 shqip

Leave a Comment

© 2019 tatergecilmafanlabeahercornbusti.co • Powered by